هموروئید یا بواسیر

لیزر هموروئید

لیزر هموروئید

موفق ترین راه درمان هموروئید روش جراحی با لیزر می باشد. به علاوه روش دیگر درمان هموروئید با لیزر کم توان برای برخی از انواع خفیف هموروئید کاربرد دارد. اگر لیزر هموروئید یا لیزر بواسیر به موقع و به جا مورد استفاده قرار گیرد می توان از فواید آن به خوبی سود برد. در این حالت درمان هموروئید بدون عوارض جراحی سنتی ممکن می شود.

از آنجایی که بروز هموروئید در بین سنین 45 تا 65 سال شایع است این افراد ترجیح می دهند تحت عمل جراحی هموروئید قرار نگیرند. به این گروه از بیماران لیزر هموروئید توصیه می شود زیرا مشکلات و نقاهت طولانی جراحی سنتی را ندارد.

تصویر هموروئید ترومبوزه همان هموروئید بلافاصله بعد از لیزر و یک هفته پس از لیزر

هموروئید داخلی درد ندارد و خونریزی از مقعد به رنگ قرمز روشن است. اما هموروئید خارجی علاوه بر خونریزی به رنگ روشن، سوزش و درد در ناحیه مقعد را نیز به همراه دارد. تقریبا یک سوم از بیماران مبتلا به هموروئید برای درمان هموروئید به پزشک مراجعه می کنند.

درمان هموروئید یا بواسیر با لیزر

لیزر هموروئید یا بواسیر بهترین و پیشرفته ترین روش درمان هموروئید یا بواسیر است و به دو نوع لیزر جراحی پر توان و لیزر کم توان درمانی با پرتو اشعه مادون قرمز تقسیم می شود.

کار با لیزر نیاز به مهارت جراح متخصص دارد لیزر هموروئید بسیار متداول شده زیرا در مقایسه با سایر روش ها بسیار ساده تر کم هزینه تر و کم عارضه تر است و نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد ( البته در مواردی که شخص بیمار بسیار حساس است و بیهوشی عمومی خواست بیمار است کار ساده تر می شود ).

قبل و بعد لیزر هموروئید

دوران نقاهت بعد از عمل کوتاه تر است یکی از روش های درمان با لیزر دستگاه لیزر مادون قرمز است این دستگاه با فیبر لیزر رادیال شیرینکیج کار می کند یعنی در زیر مخاط می رود و توده هموروئیدی را عروقش را از بین می برد و در نتیجه توده هموروئیدی محو می گردد.

این روش در هموروئیدهای داخلی کاربرد دارد در صورتی که در هموروئید های خارجی و ترومبوزه که نیاز به جراحی دارند لیزر های دی اکسید کربن کاربرد دارد طی یک بررسی که در خارج از کشور انجام شده است درمان هموروئید با لیزر و رابر باند مقایسه شده است.

علیرغم هزینه ی بالا تر لیزر نتایج بعد از عمل به نفع آن بوده و نتیجه ی بهتری گزارش شده است که شامل کاهش درد بعد از عمل ،بهبود علایم و بهبود کیفیت زندگی بعد از عمل است امروزه انواع مختلفی از لیزر در درمان هموروئید استفاده می شوداز جمله لیزر های کم توان ؛مادون قرمز، لیزر دی اکسید کربن.

لیزر درمانی هموروئید یا بواسیر

در مراحل اولیه هموروئید وقتی هموروئید خیلی بزرگ نشده و دچار عارضه نیست می توان از لیزر درمانی کمک گرفت. این نوع لیزرها یک وسیله ی مخصوص دارد که وارد مقعد شده و به جهات مختلف تابانده می شود و باعث کاهش علایم هموروئید می شود. لیزر موجب می شود هم درد آن کمتر شده و هم اندازه ی آن کوچک تر شود.

از این نوع لیزر نمی توان در درمان هموروئیدهای خیلی بزرگ و دچار عارضه سود برد در نظر داشته باشید روش لیزر درمانی هموروئید با جراحی هموروئید با لیزر متفاوت است.

لیزر کم توان یا اشعه مادون قرمز

از این اشعه به دو صورت می توان در درمان هموروئید استفاده کرد در یک روش پروب لیزر روی هموروئید داخلی گذاشته می شود. اشعه مادون قرمز تابانده شده و جای تابش سفید رنگ می شود، این طول موج توسط هموگلوبین جذب بالایی دارد و باعث انعقاد عروق داخل هموروئید می شود.

پاکه هموروئید پس از چند روز کوچک شده و از بین می رود. این روش نیاز به بیهوشی و حتی بی حسی ندارد و فقط برای هموروئید داخلی کاربرد دارد ۲ در این روش از فیبر دیود استفاده می شود. به این صورت که فیبر حامل اشعه وارد پاکه هموروئید شده اشعه تابانده می شود عروق داخل هموروئید لخته شده و پاکه هموروئید از بین می رود. هزینه این نوع لیزرها کمتر از لیزر پرتوان می باشد.

لیزر هموروئید پرتوان دی اکسید کربن

امروزه لیزر های پر توان دی اکسید کربن CO۲ بهترین و جدیدترین روش درمان انواع هموروئید است. با این نوع لیزر تمام انواع هموروئید را می توان درمان نمود. این لیزر پر توان بوده و با کمک این لیزر می توان پاکه هموروئید را بطور کامل برداشت. معمولا هموروئید اکتومی با لیزر عود یا عوارض بعدی ندارد و در تحقیقات مختلف میزان ریسک عود را ۱ الی ۲ درصد اعلام کرده اند.

همچنین درد بعد از لیزر بسیار ناچیز است و با یک مسکن ساده قابل کنترل است. پاکه هموروئیدی که با لیزر برداشته شده بازگشت نخواهد داشت. در این روش درصد انتقال بیماری های ویروسی به صفر می رسد. خونریزی نخواهید داشت. بخیه یا پانسمان نخواهید داشت زیرا همزمان با درمان هموروئید با لیزر پرتوان سر عروق این ناحیه بسته می شود.

از همه مهمتر بیمار بعد از لیزر هموروئید یک شب استراحت می کند و از فردای روز لیزر قادر است به کارهای روزانه خود برسد. بهترین روش درمان هموروئید روشی است که درد و خونریزی و دوره نقاهت به کمترین حالت ممکن برسد که در حال حاضر لیزر هموروئید تنها روش است که این خصوصیات را دارد چهار دلیل برای لیزر هموروئید ترومبوزه درد خیلی شدید زخم شدن هموروئید ترومبوزه پارگی هموروئید ترومبوزه بیمار در ۴۸ ساعت اول بروز بیماری مراجعه کند.

لیزر هموروئید داخلی و خارجی

چرا لیزرپرتوان هموروئید به جراحی با تیغ ارجح است؟

استفاده از لیزر پرتوان دی اکسید کربن در جراحی و درمان هموروئید یا بواسیر نسبت به جراحی با تیغ و حتی کوتر ارجح است. زیرا لیزر در هنگام برش و برداشتن پاکه هموروئید انتهای عصب بریده شده را ترمیم می کند و در نتیجه بیمار بعد از عمل درد نداشته یا درد بسیار کمی دارد.  لیزر، عروق کوچک بریده شده را در هنگام عمل ترمیم می کند و در نتیجه خون ریزی هنگام عمل کاهش می یابد این عمل بطور سرپایی و بدون بیهوشی قابل انجام است. بیمار فقط شب اول استراحت می کند و نیاز به استراحت بیش تر ندارد.

بیمار بازگشت سریع تر به محیط کار و زندگی طبیعی خود دارد با این نوع لیزر می توان تمام انواع هموروئید و حتی شقاق و فیستول همزمان را درمان نمود لیزر محیط عمل را استریل کرده و باعث کاهش عفونت محل عمل می شود. قابل ذکر است به همین علت انتقال بیماری های ویروسی از جمله هپاتیت و ایدز به صفر می رسد.

مقایسه روش هموروئید اکتومی با لیزر و کوتر

هموروئید اکتومی (خارج کردن هموروئید) با لیزر هنگام عمل، به بافت اطراف صدمه نمی زند و مانند کوتر باعث نکروز (مرگ بافت) نمی شود به همین علت درد بعد از عمل کاهش داشته و به اسفنکتر مقعد آسیبی وارد نمی شود. این مزیت لیزر باعث کاهش عارضه بی اختیاری مقعد می شود. کوتر محل هموروئید را می سوزاند اما لیزر آسیبی مثل سوختی کوتر به جا نمی گذارد

شرایط اورژانس در لیزر هموروئيد یا بواسیر

گاهی بیمار با هموروئیدهای خیلی دردناك مراجعه می كند كه ممكن است این درد زیاد بعلت ترومبوز، بیرون زدگی كه جا نمیرود، و احتقان شدید هموروئید باشد طبق اخرين كتابهای مرجع توصيه شده اگر بيمار در اين مرحله مراجعه كند بهتر است در همان ٢٤ ساعت اول تحت عمل قرار بگيرد زيرا درمان های ديگر سبب طولانی شدن مرحله ی درمان می شود

هزینه لیزر هموروئيد قیمت لیزر بواسیر

دریافت دارو و ویزیت اولیه بیمار یک بار هزینه ویزیت متخصص جراحی را پرداخت می کند و در صورتی که نیاز به جراحی با لیزر و یا لیزر درمانی هموروئيد داشته باشد از ۱ میلیون تومان به بالا هزینه درمان با لیزر می شود.

بهترین دکترهموروئید و بهترین درمان هموروئید

بهترین دکتر هموروئید می تواند با لیزر و در یک جلسه هموروئید را درمان کند. درمان قطعی تمام انواع هموروئید داخلی و خارجی با پیشرفته ترین انواع لیزر به طور سرپایی بدون درد ، بیهوشی، خونریزی و بدون عوارض توسط متخصص با تجربه جراحی و لیزر انجام می شود. لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین روش درمان هموروئيد و هزینه های مربوط به درمان هموروئيد با مطب خانم دکتر سعادتی تماس بگیرید.

مراقبت بعد از لیزر هموروئید

خوشبختانه مراقبت بعد از لیزر هموروئید از مراقبت بعد از جراحی سنتی هموروئید بسیار آسانتر است. بعد از لیزر بیمار چند ساعت در کلینیک می ماند و سپس به طور درازکش در صندلی عقب به منزل می رود و یک شب در منزل استراحت می کند. از آنجایی که این درمان تحت بی حسی نخاعی انجام می شود نباید بعد از لیزر زیاد راه بروید زیرا دچار سردرد می شوید. مسکن هایی که پزشک برای شما تجویز کرده است را سر ساعت مصرف کنید زیرا این مسکن ها علاوه بر جلوگیری از بروز درد التهاب ناحیه را هم کاهش می دهند.

بعد از لیزر تا 24 ساعت سوپ سبک میل کنید و از روز دوم شروع کنید به خوردن غذاهای پر فیبر و نوشیدن آب فراوان. معمولا بیماران بعد از عمل دچار یبوست می شوند به همین دلیل جراح معالج برای بیمار شربت ملین تجویز می کند. دو روز بعد از لیزر هموروئید می توانید بعد از هر وعده غذایی دو قاشق شربت ملین استفاده کنید که یبوست نگیرید. شربت ملین را در حدی استفاده کنید که یبوست یا اسهال نشوید. بنابراین اگر متوجه شدید که اسهال شده اید مقدار مصرف را کم کنید و اگر یبوست داشتید مقدار مصرف را افزایش دهید. این روند را تا دو ماه ادامه دهید. خوشبختانه لیزر هموروئید پانسمان و نگهداری خاصی نیاز ندارد اما توصیه می شود به مدت دو ماه هر روز در لگن آب گرم بنشینید و تمرینات کگل را انجام دهید.

قیمت لیزر هموروئید

هزینه و قیمت لیزر هموروئید معمولا بسته به نوع جراحی و محل جراحی متفاوت است. میزان مهارت متخصص جراحی و لیزر در جراحی با لیزر پرتوان دی اکسید کربن بسیار در لیزر هموروئید مهم است. اگر لیزر هموروئید در مطب، درکلینیک تخصصی جراحی یا بیمارستان انجام شود تاثیر بسیار زیادی در تعیین هزینه و قیمت لیزر هموروئید دارد. معمولا هزینه جراحی با لیزر بالاتر از جراحی با تیغ و کوتر در بیمارستان های دولتی است و متاسفانه در بیمارستان های دولتی هنوز این جراحی با لیزر انجام نمی شود. بنابراین هزینه آزاد لیزر هموروئید را در نظر داشته باشید. اما آنچه که مهم است دوره نقاهت کوتاه و کم هزینه بعد از لیزر است. به همین دلیل اکثر بیماران هزینه اولیه بالای لیزر هموروئید را تقبل می کنند تا علاوه بر تحمل درد کمتر دوره نقاهت کوتاه تر و کم هزینه تری داشته باشند.

فیلم درمان کاربرد لیزر کم توان در درمان هموروئید

author-avatar

درباره دکتر زهرا سعادتی

دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی عمومی فارغ التحصیل ۱۳۷۸ از دانشگاه شهید بهشتی تهران و دارای بورد تخصصی هستند. ایشان دوره های لیزر را در کشومان ایران و کشورهای روسیه و ترکیه گذرانده اند و از سال 86 هزاران جراحی موفق با لیزر را انجام داده اند. تلفن ثابت تماس با مطب با پیش شماره تهران 22761600 و 22766853 و شماره موبایل و واتساپ 09120052674

48 دیدگاه برای “لیزر هموروئید

 1. حسن پيغان گفت:

  سلام عيدتون مبارك باشه اميدوارم ساله خوبي داشته باشين من مشگل شقاق دارم ميخواستم بدونم تو ايام تعطيل ميتونم بيام كه اگر نياز به عمل داشتم انجام بدين

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام. روزهای تعطیل مطب بسته می باشد . برای هماهنگی با شماره ۲۲۷۶۱۶۰۰ تماس بگیرید.

 2. دانیال رضایی گفت:

  سلام خانم دکتر من اطراف مقعدم گوشت زاید کوچیکی زده بیرون وبعضی وقتا خارش داره ولی خونریزی و یبوست ندارم یعنی من بواسیر دارم و پا درد شدید دارم خصوصا ماهیچه های پام درد میکنن ددست دارم هی پاهام ماساج بدن آيا پادردم از بواسیر یا نه راهنمایی کنید لطفا

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام. توسط پزشک متخصص باید معاینه شوید تا نوع بیماری تشخیص داده شود و درمان آغاز. دکتر زهرا سعادتی

 3. علیرضا یاور گفت:

  با درود و سپاس از مطالب ارزنده شما . من هفت روز هست که عمل همورویید با لیزر داشتم .در طول روز درد زیادی ندارم فقط در هنگام اجابت مزاج که در ۲۴ ساعت حدود ۴ الی ۶ مرتبه دارم ،بسیار درد شدید و سوزش دارم که حتما باید در لگن آب و بتادین بنشینم تا درد و سوزش تسکین یابد .مسکن در زمان مقرر و منظم استفاده میکنم .رژیم غذایی ام بیشتر مایعات هست سوال اولم این است که این درد و سوزش تا چند روز ادامه خواهد داشت . دوم اینکه دفع ادرار بسیار سخت شده و متوجه شدم تا زمانیکه ادرار انجام نشه درد و سوزشم بهبود نم یابد .آیا عدم ادرار ارتباطی به عمل لبزر دارد؟ آیا میشه از پماد همرکس برای تسکین درد استفاده کنم. ممنون از شما .

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام از قدردانی شما سپاسگزارم. چرا شما 4 الی 6 مرتبه اجابت مزاج دارید. این تعداد اجابت مزاج در روز بسیار زیاد است. اگر اسهال دارید شربت ملین را قطع کنید. روزی یک بار اجابت مزاج بدون زور زدن و به راحتی باید انجام شود. با جراح معالج خود تماس بگیرید تا برای شما دارو تجویز کنند.

 4. r.m گفت:

  سلام .وقت بخیر خانم دکتر ۱۳روزپیش عمل هموردئید ب صورت لیزری داشتم الان یه ضایعه گوشتی کنارمعقد تا انتهای پیشاب دراومده خیلی نگران ایاخود ب خود خوب میشه..

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام. نه خود به خود خوب نمیشه لطفا به پزشکتان مراجعه کنید برای معاینه.

 5. حمیدالله صمدی گفت:

  سلام و احترامات خدمت شما خانم دوکتور خدا کند صحت مند باشید اسم من حمیدالله است ۳۰ عمر دارم ومن از افغانستان هستم از هیموراید داخلی تیب ۴ دارم مدت سه سال میشه دارو زیاد مصرف کردم اما جواب نداد می خواهم ایران بیایم و عمل جراحی لیزری انجام بدم لطف نموده مقدار هزینه این عمل جراحی چقدر میشود معلومات بدهید ممنون میشم تشکر با احترام

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام آقای حمیدالله لطفا با مطب تماس بگیرید تا برای شما وقت ویزیت از راه دور هماهنگ کنند. بعد از این که ویزیت شوید می توان نظر داد و هزینه دقیق را اعلام کرد. برای اطلاع شما هزینه عمل هموروئید از یک میلیون تومان به بالا می باشد

 6. محسن گفت:

  سلام خانم دکتر من برای لیزر هموروئید از شهرستان می خواستم برسم خدمتتون. چند روز باید تهران بمانم و چقدر استراحت نیاز دارد؟

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام بهتر است فقط یک روز تهران بمانید. برای معاینه اولیه و تنظیم وقت لیزر نیازی به مراجعه حضوری ندارید. با مطب تماس بگیرید تا وقت ویزیت آنلاین برای شما هماهنگ کنند

 7. نعیم یوسف علی گفت:

  سلام من مشکل هموروئید دارم میخاستم وقت بیگیرم ساعت

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام لطفا با مطب تماس بگیرید ۰۲۱۲۲۷۶۱۶۰۰

 8. فرزاد مهرآذر فیضی گفت:

  با سلام میخواستم بدونم هزینه عمل لیزر چقدر میشه ممنون

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام از ۱ میلیون تومان به بالا خواهد بود. لطفا با مطب تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 9. فاطمه گفت:

  سلام خانم دکتر من همورویید وشقاق دارم دیروز خدمت شمارسیدم ویزیت شدم ودارو دادید ولی هنوز هم درد دارم ودردم کم نشده درضمن شما فرمودید ابتداداروها رامصرف کنم سپس برای عمل مجددا مراجعه نمایم میخواستم ببینم شما عمل هاتونوکجا انجام میدید بعد بابیمه هم قرارداد دارید یانه وهزینه عمل تقریبا چقدرمیشه

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام اگر با مصرف دارو بهتر نشدید سریعا با مطب تماس بگیرید شماره پرونده را اعلام کنید تا شما را راهنمایی کنند. با بیمه قرارداد نداریم و تمام جراحی های با لیزر در کلینیک تخصصی نزدیک مطب انجام می شود

 10. حمید‌ربد گفت:

  سلام.من‌خونریزی‌دارم‌خ

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   لطفا یک وقت معاینه بگیرید تا وضعیت شما بررسی شود

 11. مهدی گفت:

  کسی از افغانستان بیاد واسه عمل آیا پاسپورت الزامی هست یا نه ؟ چون پاسپورت و ویزا خیلی وقتگیره و هزینه شم خیلی بالا میره . آیا میتونم بدون پاسپورت و ویزا بیام و عمل بشم ؟ و دیگه اینکه حداقل از یک ملیون به بالا هست و لطفا حد اکثرش رو هم بگین واسه یه عمل جراحی با لیزر هیموروید درجه سومش چنده ؟ ممنون و سپاسگذارم

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام برای این جراحی با لیزر نیازی به پاسپورت نیست. شما می توانید با مطب تماس بگیرید و قبل از آمدن ویزیت آنلاین هماهنگ کنید. اگر تماس گرفتن با مطب برای شما مقدور نیست به آدرس اینستاگرام که در انتهای سایت آمده است پیغام دهید تا شما را راهنمایی کنند.

 12. الناز گفت:

  خانم دکتر عزیزم دستتون شفاست من الناز هستم برای لیزر هموروئید اومدم پیشتون. الان هیچ مشکلی ندارم اما گفتین ۳ ماه بعد از لیزر باز بیام برای ویزیت. با وجود این بیماری کرونا آیا لازمه بیام حتما؟ حال من به لطف دستان شفابخش شما بسیار عالیه

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام الناز جان امیدوارم همیشه سلامت باشید. نیازی نیست حضوری تشریف بیارید. با مطب تماس بگیرید برای شما ویزیت غیر حضوری هماهنگ کنند.

 13. علی گفت:

  سلام خانم دکتر من حدود ۲۵ روزه که عمل همورویید با لیگاشور کردم. من هم همورویید داخلی نوع ۴ و هم همورویید خارجی داشتم. الان حین اجابت مزاج فقط اندکی سوزش دارم و بلافاصله خوب میشه و لی همیشه ترشحات سبزرنگ چسبناک روی پد دیده میشه. خواستم بپرسم آیا این طبیعیه؟ و تا کی ادامه خواهد داشت؟ بسیار سپاسگزارم

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام به احتمال زیاد ناحیه عمل شما دچار عفونت شده است و سریعا باید تحت درمان قرار بگیرید.

 14. علی گفت:

  سلام خانم دکتر. من حدود ۱۰ سال پیش عمل جراحی با بی حسی نخاعی انجام دادم. الان یه چند وقتی هست که در مقعدم درد شدیدی حس میکنم و چند زائده هم حس میکنم میخواستم ببینم با توجه به اینکه قبلا عمل جراحی داشتم و عدم تحمل این درد میتونم عمل جراحی با لیزر داشته باشم. و اینکه با توجه به بیماری کورونا شما از چه تاریخی باز هستین؟

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   سلام لطفا با مطب تماس بگیرید تا وقت ویزیت حضوری و یا غیر حضوری برای شما هماهنگ شود.

 15. فریده جان گفت:

  سلام هزینه لیزر چقدره

  1. دکتر زهرا سعادتی گفت:

   لطفا با مطب تماس بگیرید هزینه دقیق لیزر هموروئید بعد از معاینه مشخص می شود.

 16. مهدی گفت:

  سلام هزینه دستگاه لیزر شما مگه چقدره که انقدر هزینه لیزر شقاق بالاست؟

  1. بابت خرید دستگاه لیزر ما میلیاردی هزینه پرداخت شده است.

 17. محمدی گفت:

  سلام خانم دکتر،من بعد از تحمل چندهفته درد وخارش وسوزش در قسمت داخلی روده،وفشار درد در لگن کمر وران،از دیروز با هر سری تخلیه شکمی اول خونریزی از مقعد دارم که هنراه درد وسوزش زیادهست،دکتر مراجعه کردم،گفت وقتی به خونریزی رسیده چاره فقط عمل هست اونم لیزر عمل میکنه،من شنیدم بیحسی هست عملش ولی ایشون گفتن عمل بیهوشی هست وحدودا یک ربع طول میکشه، تزریق ولیزر،آیا درسته؟

  1. سلام من جراحی هموروئید با لیزر پرتوان را در کلینیک تخصصی و تحت بی حسی اسپاینال انجام می دهم. برخی بیماران از محیط اتاق عمل می ترسند و یا به هر دلیل دیگری درخواست می کنند که به جای بی حسی از بیهوشی استفاده کنیم. با توجه به این که لیزر در کلینیک تخصصی و با حضور متخصص بیهوشی انجام می شود این امکان هم برای بیمار فراهم است. باتوجه به عوارض بیهوشی توصیه می شود بیماران از بی حسی اسپاینال سود ببرند.

 18. آسیه گفت:

  سلام خانم دکتر من حدود ۲۰ ساله بعد از زایمانم دچار بواسیر شدم و حدود چهار بیرون زدگی دارم که تنها در مواردی که مدفوع سفت باشد یا اسهال باشم دچار درد میشود
  میخواستم بدونم میشه به روش لیزر تمام این بواسیر رو درمان کرد با توجه به اینکه مدت زمان زیادی از ایجادش گذشته ؟ ممنون میشم

  1. سلام بله معمولا این امکان وجود دارد. بعد از ویزیت می توان نظر قطعی را اعلام کرد.

 19. ایمانی گفت:

  سلام ایا شما با بیمه های تکمیلی طرف قرارداد هستید

  1. سلام خیر بیمه ها هزینه لیزر هموروئید به روش پلاستیک و زیبایی را پرداخت نمی کنند.

 20. زیبا دهقانی گفت:

  سلام. من حدود پونرده ساله که هموروئید و شقاق دارم. دکترم این اواخر گفته باید عمل بشی ولی من از درد و خونریزی و بیهوشی ترس دارم. خواستم با لیزر عمل کنم گفتند برای شما امکانش نیست چون لیزر زائده رو برنمیداره. حتی یک پزشک دیگه هم بعد از معاینه همین رو گفتند و گفتند چون اطراف مقعد چند زائده متعدد هست باید سنتی عمل شی
  . آیا هر نوع هموروئید رو میشه بالیزر جراحی کرد؟

  1. سلام احتمالا ایشان منظورشان لیزر کم توان بوده است. برای برداشتن زائده ها و پاکه هموروئید باید به یک متخصص جراحی و لیزر مراجعه بفرمایید که با لیزر پرتوان عمل جراحی هموروئید با لیزر را برای شما انجام دهند. این جراحی و لیزر تحت بی حسی انجام می شود.

 21. مهتاب گفت:

  سلام ببخشید من باید لیزر کنم از مریض های خودتون هستم .وقت اورژانسی میدین خانم دکتر.خیلی درد دارم.متشکرم

  1. سلام لطفا با مطب تماس بگیرید و با مسئول هماهنگی عمل ها صحبت کنید. اولین وقت اورژانسی برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

 22. سلیمی گفت:

  سلام خسته نباشید،من یه هفته پیش جراحی هموروییدوشقاق بالیزرداشتم،چندروزبعدمتوجه شدم زخمم عفونی شده، البته الان خیلی کمتر شده ،دردومشکل دیگه ای نداشتم تا امروز که دردخفیف داشتم وبعدازاجابت مزاج خونریزی داشتم،ممکنه دلیلش چی باشه؟؟ ایابازهم شقاقه؟ یبوست نشدم و موقع دفع هم دردندارم

  1. سلام تا 40 روز بعد از لیزر ممکن است یک قطره خون بعد از اجابت مزاج مشاهده کنید که طبیعی است. اما درد و خونریزی شدید نباید داشته باشید و یبوست و اسهال هم نباید داشته باشید.

 23. نصراله نژاد گفت:

  باعرض سلام ووقت بخیر،پسرم هموروئیدبیرونی داره،میخواستم درموردکیفیت وهزینه اطلاعاتی بدست بیارم،پسرم ۲۰ساله ودانشجوهستن وساکن شهرستان دزفول،دارای بیمه تکمیلی معلم هستیم،لطفاراهنمایی بفرمایید

  1. سلام من لیزر هموروئید را با لیزر پرتوان جراحی انجام می دهم و در میان تمام روش های جراحی و لیزر بهترین روش درمان هموروئید محسوب می شود. اگر بیمار اسهال یا یبوست مزمن نداشته باشد بدون عود و بازگشت انجام می شود. متاسفانه بیمه ها هزینه این لیزر را پرداخت نمی کنند. برای اطلاع از هزینه دقیق می توانید از مطب وقت ویزیت آنلاین مخصوص بیماران راه دور بگیرید. حدود هزینه را هم می توانید تلفنی از مطب سوال بفرمایید.

 24. s گفت:

  سلام خانوم دکتر من یک روز وقت بگیرم برای هموروئید شما همون روز هم معالجه میکنید هم لیزر؟

  1. سلام اگر از راه دور تشریف میاورید با هماهنگی قبلی می توانید در همان روز لیزر هموروئید را انجام دهید. لطفا از مطب وقت ویزیت آنلاین بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *