به وب سایت رسمی دکتر زهرا سعادتی خوش آمدید...

مطالب و مقالات / لیپوساکشن

news photo

لیپوساکشن

لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن برای قسمت هایی که چاقی موضعی دارد انجام می شود در این عمل بعد از تزریق سرم مخصوص ساکشن چربی ها انجام می شود .
بعضی از افراد ، علی رغم بهداشت مناسب و برخورداری از سطح معمول سلامت ، دارای شکل نامتناسب بدن به دلیل تجمع موضعی چربی هستند .
این مناطق بیش تر حاصل صفات خانوادگی هستند تا عدم کنترل وزن یا سلامت . لیپوساکشن با لاغر کردن و شکل دادن مجدد بعضی از نواحی بدن از طریق خارج ساختن چربی های اضافی ، منجر به بهبود شکل بدن و نسبت های آن و در نهایت بهتر کردن خود انگاری ( تصویر فرد از خویشتن ) می گردد .

نواحی که لیپوساکشن می توان انجام داد :

لیپوساکشن ران ها

،لیپوساکشن باس

لیپوساکشن پهلوها ،

لیپوساکشن  شکم

لیپوساکشن کمر ،

لیپوساکشن  قسمت فوقانی بازوها ،

لیپوساکشن پشت ،

لیپوساکشن  قسمت داخلی زانو ها ،

لیپوساکشن ناحیه قفسه صدری ،

لیپوساکشن گونه ها ،

لیپوساکشن چانه ،

لیپوساکشن گردن ،

لیپوساکشن  ساق پا ها

لیپوساکشن گاهی اوقات به تنهائی انجام شده و در موارد دیگر همراه با سایر اعمال جراحی پلاستیک از قبیل لیفت صورت ، کوچک کردن سینه ، یا جراحی شکم  انجام می پذیرد .
آزمایشات قبل از لیپوساکشن
آزمایش CBC حتما قبل از لیپوساکشن انجام می شود
افرادی که کم خونی دارند مجاز به انجام عمل لیپوساکشن نیستند زیرا این عمل کم خونی را تشدید می کند
برای افراد دیابتی هم می توان عمل لیپوساکشن را انجام داد اما برای جلوگیری از عوارض بعد از عمل حتما باید تحت نظر پزشک متخصص  قند خون این افراد کنترل شود
 

آنچه لیپوساکشن نمی تواند انجام دهد :

لیپوساکشن درمانی برای چاقی نیست و جایگزین رژیم غذائی و ورزش نمی گردد . بعلاوه لیپوساکشن درمان موثری برای رفع سلولیت ( ناحیه فرو رفته پوست معمولا روی ران ها و باسن و پهلو ها ) یا آویزان بودن پوست نمی باشد .

هزینه لیپوساکشن
قیمت لیپوساکشن

لیپوساکشن نواحی مختلف و حجم چربی با هزینه لیپوساکشن ارتباط مستقیم دارد برای مثال هزینه لیپوساکشن غبغب از ۱ میلیون تومان به بالا و هزینه لیپوساکشن شکم از ۵ میلیون تومان به بالا است که بعد از ویزیت بیمار می توان هزینه نهایی را اعلام کرد
لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین و جدیدترین روش درمان و هزینه های مربوط به لیپوساکشن با مطب خانم دکتر سعادتی تماس بگیرید

 

تاریخ نشر خبر: ۲۵ اسفند، ۱۳۹۵
۱۴:۳۳ - ۹۹/۰۷/۰۷